Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Connector

Πράσινος APC Sc γρήγορος γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας για τον εξοπλισμό ινών

Πράσινος APC Sc γρήγορος γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας για τον εξοπλισμό ινών

    • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment
    • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment
    • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment
  • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: CE / ROHS
    Αριθμό μοντέλου: SC (OM3)

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμάχια
    Τιμή: USD 2.4-3.2 / Piece
    Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαίσια
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργασία
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000 κομμάτια/εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Connector Τύπος: SC
    Υλικό: ABS εφαρμογή: εξοπλισμός οπτικής ίνας
    Χρώμα: standred Πιστοποίηση: CE / ROHS
    Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.3dB Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος: 1000 φορές
    θερμοκρασία: -40 ℃-85 ℃ ίνα: 50/125um, 62.5/125um

    APC Sc γρήγορος γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας για τον εξοπλισμό ινών

     

     

    Οι συνδετήρες οπτικών ινών είναι εξαιρετικά αξιόπιστα συστατικά που χαρακτηρίζουν τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια. Έρχονται με την επιλογή σας μονοκατευθυντικής ή διπλής διαμόρφωσης καλωδίων και γίνονται για να προσαρμοστούν στο IEC, πρότυπα GR-326-ΠΥΡΉΝΩΝ Telcordia. Η απόδοση του συνδετήρα οπτικών ινών έχει ως σκοπό προσεκτικά να ανταποκριθεί στα πρότυπα IEC, GR-326-ΠΥΡΉΝΑΣ, στη δοκιμή των οπτικών χαρακτηριστικών, τη δοκιμή δόνησης, τη θερμική ανακύκλωση, την αντίσταση αντίκτυπου, την αλατισμένη διάβρωση ψεκασμού, τη θερμική γήρανση, την αντίσταση υγρασίας και άλλες.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης

    2. Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτεται δια θόλου

    3. Οι μπότες σε μια ποικιλία χρωματίζουν

    4. Μπότες ύφους Telcordia

    5. Ελεύθερος-επιπλέοντας κεραμικό ferrule

    6.The ο συνδετήρας μπορεί να παρασχεθεί δεδομένου ότι το α προ-το ένα κομμάτι ή το ένα κομμάτι ή ως εξάρτηση συνδετήρων. 7.Clips είναι διαθέσιμα για το διπλό συνδετήρα Sc και LC. 8.PC και APC, UPC είναι διαθέσιμο.

    9. Καλή δυνατότητα ανταλλαγής και καλή διάρκεια

     

     

    Detailes

     

    Παράμετρος Μονάδα FC, LC, SC ST, MU MTRJ, MPO
    SM ΚΚ SM ΚΚ SM ΚΚ
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC
    Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
    Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35
    Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310,1510 1310,1510 1310,1510
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~+75 -40~+75 -40~+75

     




     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Πράσινος APC Sc γρήγορος γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας για τον εξοπλισμό ινών

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8615814679651

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.