Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ίνα Loopback

SM ΚΚ OM3 OM4 ίνα οπτικό Loopback με το συνδετήρα MTRJ/MPO, Corning

SM ΚΚ OM3 OM4 ίνα οπτικό Loopback με το συνδετήρα MTRJ/MPO, Corning

    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
  • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, μηνιαία τακτοποίηση
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

     

    SM ΚΚ OM3 OM4 ίνα οπτικό Loopback με το συνδετήρα MTRJ/MPO, Corning

     

     

    Περιγραφή:

     

    Η οπτική ίνα loopback ένας συνδετήρας είναι συνδεμένη με το λιμένα παραγωγής, ενώ άλλος συνδέεται με το λιμένα εισαγωγής του εξοπλισμού.

     

     

    Γρήγορη λεπτομέρεια:

    1. Όνομα: MTRJ Loopback
    2. Τρόπος: Singlemode και πολλαπλού τρόπου
    3. Τέλος-πρόσωπο ινών: UPC, APC
    4. Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning
    5. Τρόπος: SM ΚΚ OM3 OM4
    6. Συνδετήρας: LC, SC, MTRJ, MPO

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1. Πλήρως δοκιμασμένα καλώδια για να εξασφαλίσει την ανώτερη ποιότητα και τη διάρκεια
    2. Βρόχος - πίσω καλώδιο για πολλές εφαρμογές δοκιμής
    3. Κοντές συσκευές μήκους κύματος
    4. Φορμαρισμένος συνδετήρας για να εξασφαλίσει τη σύνδεση

     

    Εφαρμογές:

    1. Συνδέσεις επικοινωνιών
    2. LoopBack για τη δοκιμή τμημάτων δικτύων
    3. Ενισχυτής οπτικής ίνας
    4. Αισθητήρας οπτικών ινών
    5. Ενοργάνωση
    6. CATV

     

    Προδιαγραφή:

     

    Οπτική απόδοση Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.350dB ≤0.35dB
    Επιστροφής απώλεια ≥45dB (PC) ≥35dB
    ≥50dB (UPC)
    ≥60dB (APC)
    Επανάληψη ≤0.10dB
    Διάρκεια ≤0.2dB χαρακτηριστική αλλαγή, 1000 matings
    Λειτουργούσα θερμοκρασία - 20 ~ +75°C
    Θερμοκρασία αποθήκευσης - 40 ~ +85°C

     

     

    Διαταγή των πληροφοριών:

     

    Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: SC, LC, MTRJ, MPO

    Βήμα 2: Μέγεθος συνδετήρων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Βήμα 3: Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC

    Βήμα 4: Τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um, 62.5/125um)

    Βήμα 5: Χρώμα μποτών: Μαύρος, μπλε, άσπρος, κόκκινος, κίτρινος, πράσινος, μπεζ, Aqua

     

     

    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

     

    Η υπηρεσία μας:

    1. Τα τυποποιημένα και προσαρμοσμένα προϊόντα cOem από μικρό στη μεγάλη ποσότητα είναι ευπρόσδεκτα.
    2. Συμμόρφωση με τη σφαιρική περιβαλλοντική βιομηχανία με τα πρότυπα ROHS και SGS.
    3. Όλα τα προϊόντα είναι 100% που εξετάζονται πλήρως από το εξιδεικευμένο τεχνικό μας πρίν στέλνουν.
    4. Παρέχουμε τη οπτική ίνα loopbacks σύμφωνα με το βιομηχανικά τυποποιημένο.

    SM ΚΚ OM3 OM4 ίνα οπτικό Loopback με το συνδετήρα MTRJ/MPO, Corning

    SM ΚΚ OM3 OM4 ίνα οπτικό Loopback με το συνδετήρα MTRJ/MPO, Corning

    SM ΚΚ OM3 OM4 ίνα οπτικό Loopback με το συνδετήρα MTRJ/MPO, Corning

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: vicky

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.