Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

FC - LC ενιαίο τρόπου οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων διπλό

FC - LC ενιαίο τρόπου οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων διπλό

    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
  • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Fc-LC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 2-4 dayscs/ημέρα
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, μηνιαία
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Connector: Fc-LC Σακάκι: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    Πυρήνας καλωδίων: Αμφίδρομη λειτουργία Ferrule τέλος - πρόσωπο: UPC, APC
    Μήκος καλωδίου: 1M 2M 3M μπορέστε να προσαρμοστείτε Καλώδιο διαμέτρου: 0.9MM 2mm 3mm
    ίνα: G652D, G657A1or άλλοι Τρόπος ινών: SingleMode, MultiMode

     

    FC - Singlemode διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών LC για το δίκτυο FTTH

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

     

    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
    2. Καλό echangeability
    3. Καλή διάρκεια
    4. Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

     
     

     
     

     

    Εφαρμογή:

     

    1. Μετρό
    2. Ενεργός λήξη συσκευών
    3. Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)
    4. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

     

     

     
    Προδιαγραφή:
     

    Παράμετρος Μονάδα FC, SC, LC ST, MU
    SM ΚΚ Sm ΚΚ
    PC UPC APC PC PC UPC PC
    Εισαγωγή Los (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
    Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
    Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310,1510 1310,1510
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2
    Vibraton DB ≤0.2 ≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~85 -40~85
    Διάμετρος καλωδίων NM φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

     
     
     
    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)
    FC - LC ενιαίο τρόπου οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων διπλό FC - LC ενιαίο τρόπου οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων διπλό
    FC - LC ενιαίο τρόπου οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων διπλό FC - LC ενιαίο τρόπου οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων διπλό
     

     
     
     
     
     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8615814679651

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.