Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Του ST/UPC ενιαίος τρόπου οπτικών ινών οπτικός προσαρμοστής ινών τύπων προσαρμοστών μονοκατευθυντικός στρογγυλός

Του ST/UPC ενιαίος τρόπου οπτικών ινών οπτικός προσαρμοστής ινών τύπων προσαρμοστών μονοκατευθυντικός στρογγυλός

    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
  • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Α-ST

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 50pcs/Case
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    μανίκι: Cerimic, χαλκός Τύπος: ενιαίος τρόπος
    Χρώματα: Κόκκινος, πράσινος, κίτρινος, άσπρος, μαύρος Στέγαση: πλαστικό, μέταλλο
    Δομή: με τη φλάντζα, χωρίς φλάντζα Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC

    Οπτικός προσαρμοστής ινών του ST/UPC Singlemode μονοκατευθυντικός

     
     
     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:
    1. Στερεός προσαρμοστής τύπων
    2. Ορθογώνιος προσαρμοστής τύπων
    3. Τετραγωνικός προσαρμοστής τύπων
    4. Σώμα μετάλλων
    5. Μηχανική διάσταση ακρίβειας

     

     

    Εφαρμογή:

     

    1. Οπτικό πλαίσιο διανομής
    2. Εξεταστικά όργανα
    3. Διεπαφή συστημάτων επικοινωνιών οπτικής ίνας
    4. Ενεργός λήξη συσκευών

     

     
    Προδιαγραφή:

    Προδιαγραφή

    Τύπος

    SC/FC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO
    ΤρόποςSM, ΚΚ
    Απώλεια εισαγωγήςSM≤0.2dB, MM≤0.3dB
    Επανάληψη (DB)≤0.1dB
    Διάρκεια μηχανισμών (500 κύκλοι, DB≤0.2dB
    Υλικό του μανικιού>50N
    Θερμοκρασία εργασίαςZirconia ή χαλκός

     
    Αξιοπιστία που εξετάζει:

    Δοκιμή αξιοπιστίας
    ΣτοιχείοΌνομα δοκιμήςΠρόσθετη απώλεια εισαγωγήςΠρόσθετη επιστροφής απώλεια
    1Μηχανική διάρκεια<0><5db>
    2Επανάληψη<0><5db>
    3Δύναμη κλειδαριών<0><5db>
    4Χαμηλή δύναμη<0><5db>
    5Υψηλής θερμοκρασίας<0><5db>
    6Βράσιμο στον ατμό<0><5db>
    7Κύκλος θερμοκρασίας<0><5db>
    8Δόνηση<0><5db>
    9Πτώση<0><5db>

     
    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)
    Του ST/UPC ενιαίος τρόπου οπτικών ινών οπτικός προσαρμοστής ινών τύπων προσαρμοστών μονοκατευθυντικός στρογγυλόςΤου ST/UPC ενιαίος τρόπου οπτικών ινών οπτικός προσαρμοστής ινών τύπων προσαρμοστών μονοκατευθυντικός στρογγυλός
    Του ST/UPC ενιαίος τρόπου οπτικών ινών οπτικός προσαρμοστής ινών τύπων προσαρμοστών μονοκατευθυντικός στρογγυλόςΤου ST/UPC ενιαίος τρόπου οπτικών ινών οπτικός προσαρμοστής ινών τύπων προσαρμοστών μονοκατευθυντικός στρογγυλός

     
     
     
     
     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jacky Liao

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2020 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved. Developed by ECER