Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Singlemode διπλά σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με το καλώδιο τεθωρακισμένων, LC/UPC σε LC/UPC

Singlemode διπλά σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με το καλώδιο τεθωρακισμένων, LC/UPC σε LC/UPC

    • Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cords with Armour Cable , LC / UPC to LC / UPC
    • Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cords with Armour Cable , LC / UPC to LC / UPC
    • Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cords with Armour Cable , LC / UPC to LC / UPC
    • Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cords with Armour Cable , LC / UPC to LC / UPC
  • Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cords with Armour Cable , LC / UPC to LC / UPC

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Ηπειρωτική Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: LC/UPC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: σε 2-4 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, μηνιαία
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Connector: SC, LC εσωτερικός: Κεραμικά
    Σακάκι: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 2.0mm ή 3.0mm
    Ferrule τέλος - πρόσωπο: PC, UPC, APC Μήκος καλωδίου: 1M 2M η 3M κ.λπ., μπορεί να προσαρμοστεί
    Τρόπος ινών: singlemode πολλαπλού τρόπου Πυρήνας καλωδίων: Αμφίδρομη λειτουργία

     

    Singlemode διπλά σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με το καλώδιο τεθωρακισμένων, LC/UPC σε LC/UPC

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
    • Καλή ανταλλαξιμότητα
    • Καλή διάρκεια
    • Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα.
    • Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

     

    Εφαρμογή:

    • LANS, WANS, CATV, CCTV
    • Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
    • Βιομηχανικός, μηχανικός και στρατιωτικός
    • Σύστημα FTTH

    Προδιαγραφή:

     

    Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
    Βασικός Συνδετήρας ινών FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
    Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC UPC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις:<> 127um concentricity αποκλίσεις:<>
    Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Γεωμετρία τέλος-προσώπου Ακτίνα της κυρτότητας 7~25mm 5~12mm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Προεξοχή ινών ≤50nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Ίνα κάτω από την περικοπή ≤100nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Όφσετ κορυφών ≤50um
    Μηχανικός Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
    Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
    Πτώση ≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)
    Δόνηση IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Επανάληψη ≤ 0.1dB (1000 φορές)
    Διάρκεια > 1000 φορές
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C

     

    Συσκευασία:

     

    Ένα κομμάτι ανά τσάντα PE με την ετικέτα ραβδιών (μπορέσαμε να προσθέσουμε το λογότυπο του πελάτη στην ετικέτα.)

     

    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

    Singlemode διπλά σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με το καλώδιο τεθωρακισμένων, LC/UPC σε LC/UPC

     

    Singlemode διπλά σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με το καλώδιο τεθωρακισμένων, LC/UPC σε LC/UPC

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8615814679651

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.