• κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων
  • κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων
κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων

κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong Κίνα
Μάρκα: TTI
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: θραύστης 1x16 lgx

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγματεύσιμος
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Σε χαρτοκιβώτια
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Connector: sc/upc Θύρα: 16
μήκος κύματος: 1260-1650 Καλώδιο: 0.9 mm
Υψηλό φως:

Οπτικές ίνες διαίρεσης

,

οπτικός ακουστικός θραύστης

Περιγραφή προϊόντων

κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων

κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1.Excellent μηχανικό, μικρό μέγεθος

2.High αξιοπιστία

3.Low απώλεια εισαγωγής και χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

4.High αριθμήσεις καναλιών

5.Excellent περιβαλλοντική σταθερότητα και ευρέως χρησιμοποιημένος

 

Εφαρμογές

1.FTTx επεκτάσεις (GPON/BPON/EPON)

2.Cable τηλεόραση (CATV)

3.Local δίκτυα περιοχής (τοπικό LAN)

4.Test εξοπλισμός

5.Passive οπτικά δίκτυα (PON)

 

Προδιαγραφές

 
1 1xN (με το συνδετήρα)
(Αριθμός καναλιών) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64
(Λειτουργία Wavelenth) 1260 έως 1650  
Απώλεια εισαγωγής επιπέδων Π 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7
Απώλεια εισαγωγής επιπέδων του S 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7
(Ομοιομορφία) 0,4 0,6 0,8 1 1.2 1.6 0,8 1 1.2 1.5 1.8 2
(PDL) 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
(Επιστροφής απώλεια) περισσότερο από 55
(Κατευθυντικότητα) περισσότερο από 55
(Τύπος ίνας) ITU G657A
(Λειτουργούσα θερμοκρασία) -40 έως 85
(Μήκος πλεξίδων) 1m ή 1.5m ή προσαρμοσμένος

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

PLCS
Τύπος λιμένων
 
Τύπος καλωδίων Μήκος ινών Τύπος συνδετήρων Ύφος συσκευασίας

Θραύστης PLC

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Άλλοι διευκρινίζουν

γυμνή ίνα 0.25mm

Ίνα κορδελλών

Fan-out με το χαλαρό σωλήνα 0.9mm

καλώδιο 2.0mm

καλώδιο 3.0mm

1 μέτρο

2 μέτρο

3 μέτρο

Άλλοι διευκρινίζουν

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Άλλοι διευκρινίζουν

Μανίκι ανοξείδωτου

Πλαστική ενότητα

Κιβώτιο LGX

το ράφι 19 1U τοποθετεί

Άλλοι διευκρινίζουν

 

 

κασέτα κιβωτίων 1x16 LGX που παρεμβάλλει το θραύστη PLC, οπτικός θραύστης PLC ινών 16 λιμένων 0