Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων Mpo

32 επιτροπή μπαλωμάτων προσαρμοστών MPO οπτικής ίνας Sc πυρήνων για τις τηλεπικοινωνίες

32 επιτροπή μπαλωμάτων προσαρμοστών MPO οπτικής ίνας Sc πυρήνων για τις τηλεπικοινωνίες

32 Core SC Optical Fiber Adapter MPO Patch Panel For Telecommunication

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: TTI
Πιστοποίηση: CE / ROHS
Αριθμό μοντέλου: PP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμάχια
Τιμή: USD 12.5-13.2 / Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαίσια
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργασία
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 κομμάτια/εβδομάδα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Επιτροπή μπαλωμάτων Τύπος: SC
Πυρήνας: πυρήνας 32 Υλικό: ABS
εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες Πιστοποιητικό: CE ROHS
Χρώμα: λευκό/ο Μαύρος Μέγεθος: standred

επιτροπή μπαλωμάτων προσαρμοστών οπτικής ίνας Sc 32 πυρήνων για τις τηλεπικοινωνίες
 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα ένα

 

Σχέδιο δίσκων ολίσθησης

Λύσεις FTTX FTTH

Εύκολος για την εγκατάσταση και τη λειτουργία

19» τυποποιημένη δομή

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα δύο

 

Διαθέσιμος για την εγκατάσταση των προσαρμοστών FC/SC/ST/LC

Φιαγμένος από cold-rolling χάλυβα, στατική δια:δίδω-πλαστική, μικρή διάσταση και έξοχος και εύκολος για τη λειτουργία
--Το κιβώτιο είναι ράφι που τοποθετείται, το οποίο είναι κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αποσυναρμολογήσει
--Ο δίσκος συναρμογών θα μπορούσε να είναι συσσωρευμένος ένας επάνω σε άλλο, εύκαμπτο για να γυρίσει
--Η ακτίνα καμπυλών των κουλουριασμένων ινών λογχών πρέπει να εγγυηθεί για να είναι πάνω από 37.5mm στο δίσκο συναρμογών
--Το κιβώτιο είναι μοναδικής δομής, λογικό σχεδιάγραμμα, και έχει το επαρκές δωμάτιο για τη λειτουργία
--Το διευθετήσιμο δαχτυλίδι με σφραγιδόλιθο σφιγκτηρών και ενισχύει τη διαμόρφωση, η οποία θα μπορούσε να ρυθμίσει τα διαφορετικά μεγέθη των καλωδίων ελαστικά
σιγουρευτείτε ότι τα καλώδια είναι σφιγκτήρας στενά
--Ο εσωτερικός τύπος είναι άριστης απόδοσης σφραγίδων, η οποία θα μπορούσε να αποτρέψει το νερό από να εισαγάγει αποτελεσματικά

 

 

Εφαρμογή

Κέντρο δεδομένων LAN/SAN

Βρόχος συνδρομητών τηλεπικοινωνιών

Ίνα στο σπίτι το (FTTH)

Σύστημα καλωδίωσης καλωδίων υψηλής πυκνότητας

Υψηλοί ενσωματωμένοι εξοπλισμός και συσκευές

 

 

 

Τύπος12ms-612MS-1212ml-624ml-6
Τύπος ινώνSM, ΚΚ, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών12121224
Αριθμός προσαρμοστών ανά επιτροπή61266
Μέτωπο τύπων προσαρμοστώνΝτούμπλεξ ScSimplex ScLC ντούμπλεξLC τετράγωνο
Μέτωπο χρώματος προσαρμοστώνΜπλε, μπεζ, Aqua, πορφυρό
Πλάτη τύπων προσαρμοστώνMPO/MTP
Πλάτη χρώματος προσαρμοστώνΜαύρος

32 επιτροπή μπαλωμάτων προσαρμοστών MPO οπτικής ίνας Sc πυρήνων για τις τηλεπικοινωνίες

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: vicky

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

Λύση FTTH

Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.