Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Splitter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Καλή ποιότητα, εγκαίρως χρονική ανοχή! Αξιόπιστος προμηθευτής!

—— Ruben Martin

Το προϊόν είναι τόσο συμπαθητικό και αποτύπωση καλά με τον εξοπλισμό μου. Αναμείνετε την επόμενη συνεργασία μας.

—— Rasa Zarske

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Splitter

(62)
Κίνα Τηλεπικοινωνιών επιπέδων Singlemode κοστούμι θραυστών PLC οπτικό ακουστικό για το μήκος κύματος 1260~1650 εργοστάσιο

Τηλεπικοινωνιών επιπέδων Singlemode κοστούμι θραυστών PLC οπτικό ακουστικό για το μήκος κύματος 1260~1650

Singlemode κοστούμι θραυστών οπτικών ινών PLC επιπέδων τηλεπικοινωνιών για το μήκος κύματος 1260~1650 1: Χαρακτηριστικό γνώρισμα Άριστος μηχανικός Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πό... Read More
2019-07-25 15:55:27
Κίνα UPC/APC ο πολωνικός θραύστης οπτικών ινών PLC προσάρμοσε την ενότητα ABS Pigtailed συναρμογών εργοστάσιο

UPC/APC ο πολωνικός θραύστης οπτικών ινών PLC προσάρμοσε την ενότητα ABS Pigtailed συναρμογών

Προδιαγραφές (1XN): Λιμένας Configration 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260 ~ 1650 Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 3. 5 6. 8 10. 2 13. 1 16.2 20.2 Max 4. 0 7. 4 10. 5 13. 5 16... Read More
2019-07-18 15:10:09
Κίνα Singlemode σωλήνας χάλυβα Sc UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 θραυστών οπτικών ινών FBT/συσκευασία ABS εργοστάσιο

Singlemode σωλήνας χάλυβα Sc UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 θραυστών οπτικών ινών FBT/συσκευασία ABS

Singlemode συσκευασία σωλήνων χάλυβα Sc UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 θραυστών οπτικών ινών FBT και συσκευασία ABS Ο θραύστης οπτικών ινών FBT είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρη... Read More
2019-07-18 15:08:28
Κίνα Τύπος ABS PLC 1310/1550nm 0.9mm θραυστών οπτικών ινών FBT 1X2 2x2 για το σύστημα FTTX εργοστάσιο

Τύπος ABS PLC 1310/1550nm 0.9mm θραυστών οπτικών ινών FBT 1X2 2x2 για το σύστημα FTTX

Θραύστης 1310/1550nm 0.9mm αναλογία 30:70/60:40/50:50 οπτικών ινών FBT 1X2 2x2 τύπων ABS για το σύστημα FTTX γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 2x2 Τρόπος: Singlemode Τύπος ινών: ... Read More
2019-07-16 17:45:55
Κίνα Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα εργοστάσιο

Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα

Οπτικός θραύστης 1/8 οπτικής ίνας τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών PLC: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Τρόπος: Singlemode Τ... Read More
2019-07-16 17:45:55
Κίνα Οπτικός ακουστικός θραύστης 1x8 1x2 0.9mm τύπων σωλήνων χάλυβα με APC SC/UPC το συνδετήρα εργοστάσιο

Οπτικός ακουστικός θραύστης 1x8 1x2 0.9mm τύπων σωλήνων χάλυβα με APC SC/UPC το συνδετήρα

1x8 1x2 0.9mm οπτικός ακουστικός θραύστης τύπων σωλήνων χάλυβα με APC SC/UPC το συνδετήρα γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών PLC: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Τρόπος: Singlemode Τύπος ι... Read More
2019-07-10 17:47:53
Κίνα Τύπος σωλήνων χάλυβα θραυστών 1310/1550nm 0.9mm οπτικών ινών FBT 1X2 2x2 για το σύστημα FTTX εργοστάσιο

Τύπος σωλήνων χάλυβα θραυστών 1310/1550nm 0.9mm οπτικών ινών FBT 1X2 2x2 για το σύστημα FTTX

Διασπασμένη αναλογία συζευκτήρων ινών θραυστών FBT 1X2 2x2: 50/50~95/5, 1310/1550nm, τύπος σωλήνων χάλυβα 0.9mm γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 2x2 Τρόπος: Singlemode Τύπος ινών: ... Read More
2019-07-10 10:15:36
Κίνα 1x4 0.9mm οπτικός ακουστικός θραύστης τύπων σωλήνων χάλυβα με APC SC/UPC το συνδετήρα εργοστάσιο

1x4 0.9mm οπτικός ακουστικός θραύστης τύπων σωλήνων χάλυβα με APC SC/UPC το συνδετήρα

θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1x4 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών PLC: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Τρόπος: Singlemode Τύπος ινών: ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Κίνα Singlemode 1X2 FTTX οπτικών ινών PLC τύπων ABS εφαρμογή συστημάτων θραυστών εργοστάσιο

Singlemode 1X2 FTTX οπτικών ινών PLC τύπων ABS εφαρμογή συστημάτων θραυστών

Τα ABS θραυστών PLC οπτικών ινών δακτυλογραφούν το θραύστη Singlemode 1X2 PLC με APC Sc το συνδετήρα γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών PLC: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Τρόπος: ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Κίνα Θραύστης 1x2 οπτικών καλωδίων τύπων σωλήνων χάλυβα χωρίς προσαρμοσμένο συνδετήρας μήκος εργοστάσιο

Θραύστης 1x2 οπτικών καλωδίων τύπων σωλήνων χάλυβα χωρίς προσαρμοσμένο συνδετήρας μήκος

1x2 τύπος 0.9mm σωλήνων χάλυβα θραύστης PLC οπτικών ινών χωρίς συνδετήρα γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών PLC: Όνομα: Θραύστης PLC Τύπος: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Τρόπος: Singlemode Τύπος ινών: G652D, ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
Καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

Λύση FTTH

Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.