• Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα
  • Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα
Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα

Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: TTI
Πιστοποίηση: ROHS, SGS
Αριθμό μοντέλου: S-1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγματεύσιμος
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, μηνιαία τακτοποίηση
Δυνατότητα προσφοράς: 70000pcs/Month
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Προϊόν: Plc Οπτικών Ινών Splitter Λειτουργούν μήκος κύματος: 1260-1650
επιστροφή απώλεια: 55/50 Κατευθυντικότητα: 55
εφαρμογή: fttx σύστημα Χαρακτηριστικό γνώρισμα: άριστος μηχανικός
Υψηλό φως:

οπτικός ακουστικός θραύστης

,

οπτική μοιράσετε

Περιγραφή προϊόντων

Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα

 

Οπτικός θραύστης 1/8 οπτικής ίνας τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα

γρήγορη λεπτομέρεια θραυστών PLC:

  1. Όνομα: Θραύστης PLC
  2. Τύπος: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64
  3. Τρόπος: Singlemode
  4. Τύπος ινών: G652D, G657A1, G657A2
  5. Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
  6. Μήκος καλωδίων: 1M, 1.5m… που προσαρμόζεται

περιγραφή θραυστών PLC:
 
Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος στην επίπεδη τεχνολογία κυματοδηγού.
Μπορούμε να παρέχουμε ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές.
 
χαρακτηριστικά γνωρίσματα θραυστών PLC:

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  2. Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1650nm
  3. Άριστη περιβαλλοντική & μηχανική σταθερότητα
  4. Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
  5. Χαμηλό PDL (εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης)
  6. Συμπαγές σχέδιο

 
εφαρμογές θραυστών PLC:

  1. Συστήματα FTTX (FTTB, FTTH, FTTC)
  2. Παθητικό οπτικό δίκτυο το (PON)
  3. Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)
  4. Διανομή οπτικών σημάτων

 
προδιαγραφή θραυστών PLC:

Πίνακας 1 – θραύστης PLC 1×N

Παράμετροι 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85 ℃) (DB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συσκευασία Σωλήνας ή ABS χάλυβα

 

 

Πίνακας 2 – θραύστης PLC 2×N
 

Παράμετροι 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85 ℃) (DB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συσκευασία Σωλήνας ή ABS χάλυβα

 
σημειώσεις θραυστών PLC:

  1. Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρες.
  2. Προσθέστε μια πρόσθετη απώλεια 0.15dB ανά συνδετήρα.

 

θραύστης PLC που στέλνει:

  1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
  2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
  3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

 
θραύστης PLC η υπηρεσία μας:

  1. Θα μπορούσαμε να τυπώσουμε το όνομα επιχείρησής σας στο καλώδιο.
  2. Τα τυποποιημένα και προσαρμοσμένα προϊόντα cOem από μικρό στη μεγάλη ποσότητα είναι ευπρόσδεκτα.
  3. Συμμόρφωση με τη σφαιρική περιβαλλοντική βιομηχανία με τα πρότυπα RoHS και SGS.
  4. Όλα τα προϊόντα είναι 100% που εξετάζονται πλήρως από το εξιδεικευμένο τεχνικό μας.

 
πληροφορίες PLC splitter Company:

  1. Χτίζουμε και παρέχουμε το θραύστη και τις συσκευές PLC για να ικανοποιήσουμε τη ζήτηση στην αγορά.
  2. Προσφέρουμε τα επί παραγγελία προϊόντα, μπορείτε να διατάξετε οποιοδήποτε μήκος, οποιοσδήποτε συνδυασμός, κατάλληλα προϊόντα κατάλληλα για την ανάγκη σας.
  3. Έχουμε ένα πλήρες σύνολο ποιοτικού συστήματος ελέγχου και εγγυώμαστε τον υψηλό - ποιότητα των προϊόντων μας.

 

 

Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα 0

Θραύστης 1/8 οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 1/4 1/2 0.9mm με APC SC/UPC το συνδετήρα 1

 

 

1.Why επιλέγουν την ΊΝΑ TTI;
(1) επαγγελματικός κατασκευαστής: Χαμηλό MOQ, ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμο.
(2) εξασφάλιση ποιότητας: Σταύλος υψηλός - ποιότητα.
(3) λύσεις πελατών: Γρήγορα.
(4) Win-Win τιμή: Εκτός από πολύ κοστίζει, φέρνει περισσότερα οφέλη για τους πελάτες.

2.Do δέχεστε το cOem, ODM;
Ναι, τους δεχόμαστε.

3.Can τυπώνετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ μας;
Βέβαιο, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας μπορεί να τυπωθεί στα κιβώτια, ή τα προϊόντα.

4.What είναι η μέθοδος αποστολής;
Δεχόμαστε όλη την αποστολή, όπως η παράδοση, ωκεάνια μεταφορά, χερσαία μεταφορά, μεταφορά αερολιμένων.

5.What είναι η πληρωμή;
Δεχόμαστε όλες τις πληρωμές, όπως LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων.

 

Επαφή:

Yuyan Xie

Τηλέφωνο/Whatsapp/Wechat/0086-15675814378