Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Καλή ποιότητα, εγκαίρως χρονική ανοχή! Αξιόπιστος προμηθευτής!

—— Ruben Martin

Το προϊόν είναι τόσο συμπαθητικό και αποτύπωση καλά με τον εξοπλισμό μου. Αναμείνετε την επόμενη συνεργασία μας.

—— Rasa Zarske

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(66)
Κίνα πλεξίδα PVC/LSZH 1M/1.5M/3M οπτικών ινών 0.9mm SM G652D G657A SC/APC SC/UPC εργοστάσιο

πλεξίδα PVC/LSZH 1M/1.5M/3M οπτικών ινών 0.9mm SM G652D G657A SC/APC SC/UPC

πλεξίδα PVC/LSZH 1M/1.5M/3M οπτικών ινών 0.9mm SM G652D G657A SC/APC SC/UPC Γρήγορη λεπτομέρεια: Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος, πορτοκαλής, Aqua, λευκό, κόκκινο, πράσινο, ... Read More
2019-09-23 13:52:47
Κίνα Ενιαίος τρόπος κίτρινο OTDR Pigatil 3.0mm LSZH πλεξίδων οπτικών ινών FC/APC UPC-FC/APC UPC εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος κίτρινο OTDR Pigatil 3.0mm LSZH πλεξίδων οπτικών ινών FC/APC UPC-FC/APC UPC

Σκοινί Singlemode κίτρινο OTDR Pigatil 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/APC UPC-FC/APC UPC TTI Παρέχουμε τις πλεξίδες οπτικών ινών FC, τις πολύ ανταγωνιστικές τιμές. Προσφέρουμε 3 αρχικές εκδόσεις ινών συμ... Read More
2019-07-25 16:04:21
Κίνα Singlemode 9/125 APC σκοινιών LC μπαλωμάτων πλεξίδων ινών συνδετήρας 3 έτη εξουσιοδότησης εργοστάσιο

Singlemode 9/125 APC σκοινιών LC μπαλωμάτων πλεξίδων ινών συνδετήρας 3 έτη εξουσιοδότησης

Singlemode 9/125 APC πλεξίδων Multi-Core LC οπτικών ινών πλεξίδα οπτικών ινών συνδετήρων α: Περιγραφή 1: Διαθέσιμοι σε όλο το συνδετήρα οι τύποι, συνελεύσεις πλεξίδων οπτικών ινών αιώνα είναι διαθέσιμοι σε 6 κα... Read More
2019-07-25 16:00:26
Κίνα LC APC ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου συνδετήρων πολυ - πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας εργοστάσιο

LC APC ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου συνδετήρων πολυ - πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

Υπαίθριες APC πλεξίδων LC οπτικών ινών πλεξίδες οπτικών ινών συνδετήρων Multi-core 1) Χαρακτηριστικό γνώρισμα α: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια β: Άριστη μηχανική αντοχή γ: Υψηλές αξιοπισ... Read More
2019-07-25 15:58:55
Κίνα MPO/APC - LC/το UPC 12 αφαιρεί τον πυρήνα την πλεξίδα οπτικών ινών που δυναμώνεται γύρω από το καλώδιο εργοστάσιο

MPO/APC - LC/το UPC 12 αφαιρεί τον πυρήνα την πλεξίδα οπτικών ινών που δυναμώνεται γύρω από το καλώδιο

MPO/APC - Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12 πυρήνων LC/APC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Αντιφατικό να κλείσει με το μάνταλο Εύκολη συνέλευση, κανένα crimp εργαλείο που απαιτείται Ευθυγράμμιση που επιτυ... Read More
2019-07-18 14:58:04
Κίνα Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική εργοστάσιο

Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

Singlemode οπτικών ινών πλεξίδα 12 άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική Περιγραφή πλεξίδων οπτικών ινών: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ... Read More
2019-07-16 17:58:23
Κίνα Υψηλός μονοκατευθυντικός πολυ πλεξίδων οπτικών ινών αξιοπιστίας - χαμηλή απώλεια εισαγωγής του ST ινών εργοστάσιο

Υψηλός μονοκατευθυντικός πολυ πλεξίδων οπτικών ινών αξιοπιστίας - χαμηλή απώλεια εισαγωγής του ST ινών

Singlemode οπτικών ινών άριστη μηχανική αντοχή του ST πλεξίδων μονοκατευθυντική Περιγραφή πλεξίδων οπτικών ινών: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συ... Read More
2019-07-16 17:58:22
Κίνα Μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων, υψηλή σταθερότητα πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών LC εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων, υψηλή σταθερότητα πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών LC

Εργοστάσιο της Κίνας για τη μονοκατευθυντική πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών οπτικής ίνας LC πλεξίδων περιγραφή πλεξίδων ινών: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευ... Read More
2019-07-16 17:58:22
Κίνα Πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντική LC οπτικών ινών άριστη μηχανική αντοχή Sc FC ST πλεξίδων εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντική LC οπτικών ινών άριστη μηχανική αντοχή Sc FC ST πλεξίδων

Μονοκατευθυντική πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών Sc FC ST οπτικής ίνας LC πλεξίδων Περιγραφή: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συσκευή οπτικών ινών απ... Read More
2019-07-16 17:58:22
Κίνα Singlemode μονοκατευθυντικός LC οπτικών ινών αλτών συνδετήρας Sc FC ST πλεξίδων για τα ζεύγη εργοστάσιο

Singlemode μονοκατευθυντικός LC οπτικών ινών αλτών συνδετήρας Sc FC ST πλεξίδων για τα ζεύγη

Μονοκατευθυντικές πλεξίδων οπτικής ίνας LC πλεξίδες αλτών Sc FC ST Singlemode για τα ζεύγη Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ανταγωνιστική τιμή. Παρέχουμε την π... Read More
2019-07-16 17:58:21
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
Καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

Λύση FTTH

Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.