Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Καλή ποιότητα, εγκαίρως χρονική ανοχή! Αξιόπιστος προμηθευτής!

—— Ruben Martin

Το προϊόν είναι τόσο συμπαθητικό και αποτύπωση καλά με τον εξοπλισμό μου. Αναμείνετε την επόμενη συνεργασία μας.

—— Rasa Zarske

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(64)
Κίνα Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική εργοστάσιο

Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

Singlemode οπτικών ινών πλεξίδα 12 άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική Περιγραφή πλεξίδων οπτικών ινών: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ... Read More
2019-05-08 16:46:35
Κίνα Υψηλός μονοκατευθυντικός πολυ πλεξίδων οπτικών ινών αξιοπιστίας - χαμηλή απώλεια εισαγωγής του ST ινών εργοστάσιο

Υψηλός μονοκατευθυντικός πολυ πλεξίδων οπτικών ινών αξιοπιστίας - χαμηλή απώλεια εισαγωγής του ST ινών

Singlemode οπτικών ινών άριστη μηχανική αντοχή του ST πλεξίδων μονοκατευθυντική Περιγραφή πλεξίδων οπτικών ινών: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συ... Read More
2019-05-08 16:46:35
Κίνα Μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων, υψηλή σταθερότητα πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών LC εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων, υψηλή σταθερότητα πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών LC

Εργοστάσιο της Κίνας για τη μονοκατευθυντική πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών οπτικής ίνας LC πλεξίδων περιγραφή πλεξίδων ινών: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευ... Read More
2019-04-17 10:34:58
Κίνα Πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντική LC οπτικών ινών άριστη μηχανική αντοχή Sc FC ST πλεξίδων εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντική LC οπτικών ινών άριστη μηχανική αντοχή Sc FC ST πλεξίδων

Μονοκατευθυντική πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών Sc FC ST οπτικής ίνας LC πλεξίδων Περιγραφή: Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συσκευή οπτικών ινών απ... Read More
2019-04-17 10:34:58
Κίνα Singlemode μονοκατευθυντικός LC οπτικών ινών αλτών συνδετήρας Sc FC ST πλεξίδων για τα ζεύγη εργοστάσιο

Singlemode μονοκατευθυντικός LC οπτικών ινών αλτών συνδετήρας Sc FC ST πλεξίδων για τα ζεύγη

Μονοκατευθυντικές πλεξίδων οπτικής ίνας LC πλεξίδες αλτών Sc FC ST Singlemode για τα ζεύγη Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ανταγωνιστική τιμή. Παρέχουμε την π... Read More
2019-04-17 10:34:58
Κίνα Om3 οπτικός 2mm Singlemode/πολλαπλού τρόπου τύπος καλωδίων PVC LSZH OFNR OFNP Fibra πλεξίδων εργοστάσιο

Om3 οπτικός 2mm Singlemode/πολλαπλού τρόπου τύπος καλωδίων PVC LSZH OFNR OFNP Fibra πλεξίδων

η πλεξίδα 2mm πλεξίδα 2mm του ST om3 εργοστασίων πλεξίδα οπτικών ινών Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ανταγωνιστική τιμή. Παρέχουμε την ποιότητα SC/APC που οι ... Read More
2019-03-26 17:48:26
Κίνα Διάφορη πλεξίδα LC/SC/FC/ST/LSH/UPC OM3 οπτικών ινών τύπων συνήθειας πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Διάφορη πλεξίδα LC/SC/FC/ST/LSH/UPC OM3 οπτικών ινών τύπων συνήθειας πολλαπλού τρόπου

πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών τύπων LC/SC/FC/ST/LSH/UPC OM3 συνήθειας διάφορο Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ανταγωνιστική τιμή. Παρέχουμε την ποιότη... Read More
2019-03-26 17:48:26
Κίνα Αδιάβροχο γρήγορο Apc 1~144 Sc πλεξίδων οπτικής ίνας συνδετήρων πολυ - ίνες εργοστάσιο

Αδιάβροχο γρήγορο Apc 1~144 Sc πλεξίδων οπτικής ίνας συνδετήρων πολυ - ίνες

Shenzhen apc Sc πλεξίδων οπτικών ινών συνδετήρων εργοστασίων gpon olt αδιάβροχο γρήγορο Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ανταγωνιστική τιμή. Παρέχουμε την ποιό... Read More
2019-03-26 17:48:26
Κίνα οπτικός LC πλεξίδων 0.9mm μονοκατευθυντικός Singlemode/πολλαπλού τρόπου άλτης Sc FC ST Fibra για τα ζεύγη εργοστάσιο

οπτικός LC πλεξίδων 0.9mm μονοκατευθυντικός Singlemode/πολλαπλού τρόπου άλτης Sc FC ST Fibra για τα ζεύγη

Καυτός πωλώντας 0.9mm μονοκατευθυντικός ινών πλεξίδων LC άλτης οπτικών ινών Sc FC ST single-mode πολλαπλού τρόπου για τα ζεύγη Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ... Read More
2019-03-26 17:48:26
Κίνα G652D 2.0/3.0mm οπτικών ινών πλεξίδων FC/UPC σε FC/UPC SM simplex PVC LSZH 10m εργοστάσιο

G652D 2.0/3.0mm οπτικών ινών πλεξίδων FC/UPC σε FC/UPC SM simplex PVC LSZH 10m

Μονοκατευθυντική G652D 2.0/3.0mm πλεξίδα οπτικών ινών PVC LSZH 10m FC/UPC σε FC/UPC SM Παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο SC/APC πολυ πλεξίδες οπτικών ινών χρώματος 6 πακέτων την ανταγωνιστική τιμή. Παρέχουμε την ποιότ... Read More
2019-03-26 10:57:37
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
Καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

Λύση FTTH

Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.