Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών ινών Ferrule

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Καλή ποιότητα, εγκαίρως χρονική ανοχή! Αξιόπιστος προμηθευτής!

—— Ruben Martin

Το προϊόν είναι τόσο συμπαθητικό και αποτύπωση καλά με τον εξοπλισμό μου. Αναμείνετε την επόμενη συνεργασία μας.

—— Rasa Zarske

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών ινών Ferrule

(12)
Κίνα Κεραμικός Ferrule οπτικών ινών Singlemode πολλαπλού τρόπου για το συνδετήρα LC/SC/ST/FC εργοστάσιο

Κεραμικός Ferrule οπτικών ινών Singlemode πολλαπλού τρόπου για το συνδετήρα LC/SC/ST/FC

Ferrule οπτικών ινών 1.25mm/2.5mm κεραμικό Singlemode ή πολλαπλού τρόπου για LC/το Sc/το ST/FC/το συνδετήρα Προδιαγραφή: Εξωτερική διάμετρος: (1.2499±0.0005) χιλ. Εσωτερική διάμετρος: (0.125+0.001/0) χιλ. ... Read More
2019-07-25 11:44:20
Κίνα Sc APC/UPC/PC Ferrule οπτικών ινών μετάλλων εξοπλισμός συνδετήρων εργοστάσιο

Sc APC/UPC/PC Ferrule οπτικών ινών μετάλλων εξοπλισμός συνδετήρων

APC Sc/UPC το /PC ferrules μπαλωμάτων οπτικής ίνας μετάλλων εξοπλισμός συνδετήρων Περιγραφή Ferrule είναι ένας μακρύς κύλινδρος που τοποθετείται στο τέλος του thefiber και ενεργεί ως εργαλείο ευθυγράμμισης ινών ... Read More
2018-01-11 14:45:08
Κίνα Κεραμικό Singlemode/πολλαπλού τρόπου Ferrule οπτικών ινών της MU για τις τηλεπικοινωνίες εργοστάσιο

Κεραμικό Singlemode/πολλαπλού τρόπου Ferrule οπτικών ινών της MU για τις τηλεπικοινωνίες

Κεραμικό Singlemode/πολλαπλού τρόπου Ferrule οπτικών ινών της MU για τις τηλεπικοινωνίες Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Ferrule ινών της MU Τύπος: Πρότυπα, γωνία, βήμα Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο Ferrule τ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Κεραμικό/APC Zirconia UPC Ferrule οπτικών ινών με την καλή κοινωνία εργοστάσιο

Κεραμικό/APC Zirconia UPC Ferrule οπτικών ινών με την καλή κοινωνία

Κεραμικό/APC Zirconia UPC Ferrule οπτικών ινών με την καλή κοινωνία Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Ferrule ινών της MU Τρόπος: Snglemode πολλαπλού τρόπου Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο Ferrule τέλος-πρόσωπο: ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Μέταλλο SM Ferrule ΚΚ LC οπτική ίνα με APC PC UPC το τέλος - πρόσωπο εργοστάσιο

Μέταλλο SM Ferrule ΚΚ LC οπτική ίνα με APC PC UPC το τέλος - πρόσωπο

Μέταλλο SM Ferrule ΚΚ LC οπτική ίνα με APC PC UPC το τέλος - πρόσωπο Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: LC Ferrule Τρόπος: SM ΚΚ Τύπος: Πρότυπα, γωνία, βήμα Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο Ferrule τέλος-πρόσωπο: ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Κεραμικό/APC Zirconia ferrule οπτικής ίνας για το συνδετήρα Sc SM εργοστάσιο

Κεραμικό/APC Zirconia ferrule οπτικής ίνας για το συνδετήρα Sc SM

Κεραμικό/APC Zirconia ferrule οπτικής ίνας για το συνδετήρα Sc SM Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Ferrule ινών Τύπος: Βήμα Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο Υψηλή σταθερότητα Ευνοϊκή κοινωνία Διαμόρφωση υψηλής ακ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Ενιαίο οπτικό Ferrule βημάτων γωνίας τρόπου με τη φλάντζα, υψηλή σταθερότητα εργοστάσιο

Ενιαίο οπτικό Ferrule βημάτων γωνίας τρόπου με τη φλάντζα, υψηλή σταθερότητα

Ενιαίο οπτικό Ferrule βημάτων γωνίας τρόπου με τη φλάντζα, υψηλή σταθερότητα Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Οπτικό Ferrule ινών Τύπος: Πρότυπα, γωνία, βήμα Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο Τρόπος: Ενιαίος τρόπο... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Ferrule οπτικών ινών UPC για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων, πρότυπα/γωνία/βήμα εργοστάσιο

Ferrule οπτικών ινών UPC για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων, πρότυπα/γωνία/βήμα

Ferrule οπτικών ινών UPC για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων, πρότυπα/γωνία/βήμα Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Οπτικό Ferrule ινών Τρόπος: SM ΚΚ Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC Τύπος: Πρότυπα, γωνία, βήμα Υλικό: Κε... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Κεραμικός/Zirconia, πολλαπλού τρόπου Ferrule οπτικών ινών μετάλλων για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ εργοστάσιο

Κεραμικός/Zirconia, πολλαπλού τρόπου Ferrule οπτικών ινών μετάλλων για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ

Κεραμικός/Zirconia, πολλαπλού τρόπου Ferrule οπτικών ινών μετάλλων για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Ferrule ΚΚ οπτική ίνα Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC UPC Τρόπος: Πολλαπλού τρόπου Υλικό: Κεραμι... Read More
2017-01-16 13:50:45
Κίνα Χαμηλό ferrule οπτικής ίνας απώλειας εισαγωγής με APC PC UPC το τέλος - πρόσωπο εργοστάσιο

Χαμηλό ferrule οπτικής ίνας απώλειας εισαγωγής με APC PC UPC το τέλος - πρόσωπο

Χαμηλό ferrule οπτικής ίνας απώλειας εισαγωγής με APC PC UPC το τέλος - πρόσωπο Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: APC UPC Singlemode ferrule οπτικής ίνας Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο Εξωτερική διάμετρος: φ2... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

Λύση FTTH

Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.