Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων δικτύων

ST-FC Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας/Duxplex OTDR Certicated

ST-FC Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας/Duxplex OTDR Certicated

    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
  • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: CE / ROHS
    Αριθμό μοντέλου: ST-FC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 τεμάχια
    Τιμή: USD 0.1-0.7 /Piece
    Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαίσια
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: οπτικών ινών πλεξίδα Τύπος: ST-FC
    στίλβωση: APC PC UPC ίνα: Singlemode /Multimode (SM) (ΚΚ)
    Χρώμα: Κίτρινο πορτοκαλί ροζ Acqa Διάμετρος: 0.9mm, 2mm, 3mm
    Σακάκι: PVC LSZH Πυρήνας: SInglecore ή Multicore
    Υλικό: ABS εφαρμογή: Δίκτυο του τοπικού LAN FTTH CATV

    ST-FC Singlemode simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας του /Multimode/Duxplex OTDR Certicated

    Η επιχείρησή μας

    Παρέχουμε το διαφορετικό σκοινί μπαλωμάτων, παρακαλώ συνεργάτης τα βήματα 

    Βήμα 1 σκοινί μπαλωμάτων ονόματος, πλεξίδα, καλώδιο

    Βήμα 2 συνδετήρας: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, D4, DIN, SMA

    Βήμα 3 που γυαλίζει: PC, UPC, APC

    Βήμα 4 ενιαίος τρόπος τύπων ινών (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (OM1, OM2, OM3, OM4)

    Βήμα 5 χρώμα καλωδίων: Κίτρινος, πορτοκαλής, Acqa, ροζ

    Βήμα 6 διάμετρος: 0.9mm, 2mm, 3mm

    Βήμα 7 ποσότητα πυρήνων: 1 πυρήνας στον πυρήνα 288

    Βήμα 8 τρόπος πυρήνων: Simplex (SX), διπλό (DX)

    Βήμα 9 σακάκι: PVC, LSZH

    Βήμα 10 &Quantity μήκους

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών του ST έχει μια κατοικία ξιφολόγχη-ύφους και μακρύ συμπιεζόμενο δί ελατηρίου ferrule να κρατήσουν την ίνα. Περιλαμβάνει το διαφορετικό γυαλίζοντας τύπο. Όπως το singlemode simplex ST/PC ή ντούμπλεξ, το singlemode simplex ST/APC ή ντούμπλεξ, το πολλαπλού τρόπου simplex ST/PC ή το ντούμπλεξ.

    Το ύφος ξιφολογχών, κλειδωμένος χαρακτηρισμός μηχανισμών ένωσης ωθεί και γυρίζει το κλείδωμα του συνδετήρα, αποτρέπει πέρα από τη σκλήρυνση και την καταστροφή του τέλους ινών. Η πλεξίδα ινών του ST ακόμα που χρησιμοποιείται ευρέως για τα πολλαπλού τρόπου δίκτυα, συμπεριλαμβανομένου LANs για τα κτήρια και τις πανεπιστημιουπόλεις. Η πλεξίδα του ST ήταν τα πρώτα πρότυπα defactor για τη οπτική ίνα τηλεγραφώντας και η πλεξίδα ινών του ST είναι μια από την κύρια πλεξίδα ινών. Το Teleweaver προσφέρει επίσης την εποξικός-ελεύθερη πλεξίδα του ST XPFit για τη γρήγορη λήξη τομέων.

     

    Ο συνδετήρας καλωδίων ινών του ST έχει μια κατοικία ξιφολόγχη-ύφους και μακρύ συμπιεζόμενο δί ελατηρίου ferrule να κρατήσουν την ίνα. Είναι διαθέσιμοι και στις πολλαπλού τρόπου ή singlemode εκδόσεις. Οι οριζόντια τοποθετημένοι μονοκατευθυντικοί και διπλοί προσαρμοστές είναι διαθέσιμοι με το μέταλλο ή την πλαστική κατοικία, με μια επιλογή του χαλκού φωσφόρων ή του διασπασμένου μανικιού zirconia. Το μπάλωμα ινών του ST είναι μια από τις παλαιότερες γενεές του συνδετήρα, αλλά ακόμα ευρέως χρησιμοποιείται για τα πολλαπλού τρόπου δίκτυα, συμπεριλαμβανομένου LANs για τα κτήρια και τις πανεπιστημιουπόλεις.

    Εφαρμογές:
    Τηλεπικοινωνίες, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, δοκιμή & μέτρηση,
    Βιομηχανία, ιατρική

    Εφαρμογές:

    Οπτικό δίκτυο πρόσβασης

    Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

    Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων

    Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

    Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών

    CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής

     

    Προδιαγραφή:

    Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
    Βασικός Συνδετήρας ινών FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000, DIN 
    Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC UPC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις:<> 127um concentricity αποκλίσεις:<>
    Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Γεωμετρία τέλος-προσώπου Ακτίνα της κυρτότητας 7~25mm 5~12mm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Προεξοχή ινών ≤50nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Ίνα κάτω από την περικοπή ≤100nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Όφσετ κορυφών ≤50um
    Μηχανικός Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
    Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
    Πτώση ≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)
    Δόνηση IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Επανάληψη ≤ 0.1dB (1000 φορές)
    Διάρκεια > 1000 φορές
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C

    ST-FC Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας/Duxplex OTDR CerticatedST-FC Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας/Duxplex OTDR Certicated

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: vicky

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.