Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

LC APC ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου συνδετήρων πολυ - πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

LC APC ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου συνδετήρων πολυ - πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

    • LC APC Connector Single Mode Fiber Pigtails Multi - Core For Communication Network
    • LC APC Connector Single Mode Fiber Pigtails Multi - Core For Communication Network
    • LC APC Connector Single Mode Fiber Pigtails Multi - Core For Communication Network
    • LC APC Connector Single Mode Fiber Pigtails Multi - Core For Communication Network
  • LC APC Connector Single Mode Fiber Pigtails Multi - Core For Communication Network

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: CE/ ROSH/ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: πλεξίδα

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10 m
    Τιμή: 0.5~0.7usd/m
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Χρηματοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 5-7working ημέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 2000m/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: πλεξίδα Τύπος πυρήνων: Multi-core
    Τύπος σύνδεσης: LC Ferrule στίλβωση: APC
    εφαρμογή: Δίκτυο επικοινωνίας Απώλεια εισαγωγής: <0>
    επιστροφή απώλεια: >60dB Φάσμα θερμοκρασιών: -40~80
    Packge: Χρηματοκιβώτιο Εγγύηση: 3years

    Υπαίθριες APC πλεξίδων LC οπτικών ινών πλεξίδες οπτικών ινών συνδετήρων Multi-core

     
    1) Χαρακτηριστικό γνώρισμα 
     
    α: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια 
     
    β: Άριστη μηχανική αντοχή 
     
    γ: Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα 
     
    δ: Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα 
     
    2) Εφαρμογή 
     
    α: Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών 
     
    β: Οπτικό δίκτυο πρόσβασης 
     
    γ: Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
     
    δ: Εγκαταστάσεις υπόσχεσης
     
    3)Προδιαγραφή 
     

    Τύπος συνδετήρων FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Τύπος ινών SM (G.652D/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3/OM4)
    Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC PC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.3db ≤0.3db ≤0.3db ≤0.3db
    Επιστροφής απώλεια ≥45db ≥50db ≥60db ≥35db
    Ανταλλαξιμότητα ≤0.2db
    Επανάληψη ≤0.1db (1000times)
    Διάρκεια >1000times
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
    Τύπος ινών Min.Bandwidth Απόσταση Μείωση
    62.5/125 850/1300nm
    200/500MHz/KM
    @100Mbps 2km @1Gig 220m 850/1300nm
    3.0/1.0db/km
    50/125 850/1300nm
    500/500MHz/KM
    @100Mbps 2km @1Gig 500m 850/1300nm
    3.0/1.0db/km
    50/125
    10Gig βελτιστοποιημένος
    850/1300nm
    2000/500MHz/KM
    @100Gig ποικίλλει από VCSEL
    χαρακτηριστικό 300m2850nm
    850/1300nm
    3.0/1.0db/km
    9/125 1310/1550nm
    Approx100Terahertz
    Μέχρι 100km ποικίλλει από τον πομποδέκτη 1310/1550nm
    0.4/0.3db/km

     
    4)Εικόνες προϊόντων 
     
    LC APC ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου συνδετήρων πολυ - πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίαςLC APC ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου συνδετήρων πολυ - πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Yuyan Xie

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.