Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Μπλε διπλός συζευκτήρας Sc προσαρμοστών καλωδίων ινών οπτικός ακουστικός Singlemode για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Μπλε διπλός συζευκτήρας Sc προσαρμοστών καλωδίων ινών οπτικός ακουστικός Singlemode για το δίκτυο τοπικής περιοχής

    • Blue Fiber Optical Audio Cable Adapter SC Duplex Coupler Singlemode For Local Area Network
    • Blue Fiber Optical Audio Cable Adapter SC Duplex Coupler Singlemode For Local Area Network
  • Blue Fiber Optical Audio Cable Adapter SC Duplex Coupler Singlemode For Local Area Network

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: CE / ISO9001 /ROSH
    Αριθμό μοντέλου: SC προσαρμογέα

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 0.6~0.8 usd/pc
    Συσκευασία λεπτομέρειες: PE
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 workding ημέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs/day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: SC προσαρμογέα εφαρμογή: Δίκτυο τοπικής περιοχής
    Πιστοποίηση: CE / ISO9001 συσκευασία: PE
    ποσότητα καλωδίων: Αμφίδρομη λειτουργία Τύπος πυρήνων: Singlemode

    Singlemode μπλε οπτικών ινών προσαρμοστών συζευκτήρας οπτικών ινών Sc διπλός που χρησιμοποιείται στο δίκτυο τοπικής περιοχής

     

     

    α: Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     

    1: Απώλεια εισαγωγής: Λιγότερο από 0.2dB

     

    2: Επιστροφής απώλεια: 45dB/PC, 55dB/UPC, 65dB/APC

     

    3: Retentivity: 200-600g

     

    4: Επανάληψη (1.000 φορές): Λιγότερο από 0.2dB

     

    5: Ευθυγράμμιση υψηλής ακρίβειας

     

    6: Συμπαγές σχέδιο

     

     

    β: Εφαρμογές:

     

    1: Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

     

    2: Εξοπλισμός δοκιμής

     

    3: Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LANs)

     

    4: Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

     

    5: CATV

     

    6: Επιτροπή μπαλωμάτων, πλαίσιο διανομής οπτικής ίνας

     

    γ: Προδιαγραφή 

     

    Στοιχείο SM (UPC) SM (APC) ΚΚ (PC)
    Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
    Repetitiveness (DB) ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1
    Ανταλλαξιμότητα (DB) ≤ 0,2
    Χρόνος βουλωμάτων (χρόνοι) 500-1000
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -25~85
    Υγρασία 95%
    Υλικό μανικιών Zirconia Zirconia Φωσφόρος
     
    Χαλκός

     

    δ: Εικόνες προϊόντων 

     

    Μπλε διπλός συζευκτήρας Sc προσαρμοστών καλωδίων ινών οπτικός ακουστικός Singlemode για το δίκτυο τοπικής περιοχήςΜπλε διπλός συζευκτήρας Sc προσαρμοστών καλωδίων ινών οπτικός ακουστικός Singlemode για το δίκτυο τοπικής περιοχής

     

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Yuyan Xie

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.