Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

APC FTTH Sc το μεταβλητό οπτικό θηλυκό αρσενικό τύπων βουλωμάτων εξασθενητών καθόρισε πολλαπλού τρόπου

APC FTTH Sc το μεταβλητό οπτικό θηλυκό αρσενικό τύπων βουλωμάτων εξασθενητών καθόρισε πολλαπλού τρόπου

    • SC APC FTTH Variable Optical Attenuator Plug Type Female Male Fixed Multimode
    • SC APC FTTH Variable Optical Attenuator Plug Type Female Male Fixed Multimode
    • SC APC FTTH Variable Optical Attenuator Plug Type Female Male Fixed Multimode
  • SC APC FTTH Variable Optical Attenuator Plug Type Female Male Fixed Multimode

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: CE ROSH
    Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Εξασθένηση

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10 Κομμάτι
    Συσκευασία λεπτομέρειες: PE σάκο και χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
    Δυνατότητα προσφοράς: 50000 κομμάτια ανά ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες Χρώμα: Προσαρμοσμένη
    Πιστοποίηση: CE RoHS ISO9001 Τύπος Fiber: SM/MM
    Ferrule τύπος: Zirconia κεραμική Οπτική σύνδεση: FC SC LC ST

    Περιγραφή:
    Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδόν οποιαδήποτε απαίτηση όπου μια μείωση της δύναμης απαιτείται.
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    • Συμμορφωμένος με Telcordia (GR-910-ΠΥΡΗΝΑΣ και GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ).
    • Οπτικός που εξετάζεται με την ενίσχυση 800X: Τρεις φορές (μετά από να γυαλίσει, πριν από τη συνέλευση, πριν από την παράδοση)
    • 100% γεωμετρική επιθεώρηση: Ακτίνα (10-25mm/PC), όφσετ (0-50um), ύψος ινών (+/--50nm)
    • Υψηλή οπτική αντοχή δύναμης: μέχρι 1000mW (=1W)
    • Υψηλή αξιοπιστία: Διευκρινισμένος για πάνω από 500 που ζευγαρώνουν


    Προδιαγραφή:

    Στοιχείο Παράμετρος
    Πρότυπο Σταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό
    Λειτουργούν μήκος κύματος SM: 1310/1550nm ΚΚ: 850/1300nm
    Σειρά μείωσης 1~30dB
    Επιστροφής απώλεια PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Ανοχή μείωσης ≤+/-0.5 (1-10dB) ή ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής 1000mW
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤0.1dB
    Θερμοκρασία εργασίας -40°C~+75°C
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~+ 85°C
    Υγρασία 95%RH

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Εφαρμογή

    CATV

    Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

    Εξοπλισμός δοκιμής

    Μετρό

    Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)

    Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

    Πολυμέσα

    Gigabit Ethernet

    Ενεργοί συσκευή/πομποδέκτης

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    Bellcore υποχωρητικό

    Ανεξάρτητος μήκους κύματος (DWDM)

    Διάρκεια (καλά άνω των 100mw)

    Απλή και αξιόπιστη δομή

     

    Διαταγή των πληροφοριών:

    SC/APC-ΚΚ-4dB-Female&Male

    Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MU

    Βήμα 2: Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

    Βήμα 3: Τύπος: Single-mode, πολλαπλού τρόπου

    Βήμα 4: Μείωση: 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25, 30dB

    Βήμα 5: Τρόπος: Σταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό

    Βήμα 6: Μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300n

    APC FTTH Sc το μεταβλητό οπτικό θηλυκό αρσενικό τύπων βουλωμάτων εξασθενητών καθόρισε πολλαπλού τρόπουAPC FTTH Sc το μεταβλητό οπτικό θηλυκό αρσενικό τύπων βουλωμάτων εξασθενητών καθόρισε πολλαπλού τρόπου

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: vicky

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.