Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών ασφαλείας Terminal

Γραφείο λήξης οπτικών ινών 19 ίντσας, τελικοί προσαρμοστές Sc ST LC οπτικών ινών FC κιβωτίων

Γραφείο λήξης οπτικών ινών 19 ίντσας, τελικοί προσαρμοστές Sc ST LC οπτικών ινών FC κιβωτίων

    • 19 Inch Fiber Optic Termination Cabinet , Terminal Box Fiber Optic FC SC ST LC Adapters
    • 19 Inch Fiber Optic Termination Cabinet , Terminal Box Fiber Optic FC SC ST LC Adapters
  • 19 Inch Fiber Optic Termination Cabinet , Terminal Box Fiber Optic FC SC ST LC Adapters

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: CE/ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Τερματικό πλαίσιο

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
    Τιμή: 20~50usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Χρηματοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Τερματικό πλαίσιο Τύπος: σταθερός τύπος και slidable τύπος
    Ανώτατη ικανότητα: 24~48 Προσαρμογέας: FC/SC ΤΟ /ST ΤΟ /LC
    συσκευασία: Χρηματοκιβώτιο Εγγύηση: 3 χρόνια

    τελικό κιβώτιο οπτικών ινών 19 ίντσας διαθέσιμο για την εγκατάσταση των προσαρμοστών Sc ST LC FC

     

    Οι επιτροπές είναι διαθέσιμες με ποικίλους τύπους προσαρμοστών βιομηχανικά τυποποιημένων. Στις περισσότερες εφαρμογές, ο συνδετήρας ντουλαπιών. Οι επιτροπές κατοικίας σχεδιάζονται για τις εφαρμογές όπου το διευκρινισμένοι μαρκάρισμα και ο προσδιορισμός συνδετήρων απαιτούνται. Αυτό ολοκληρώνεται με την χρήση των χρωματισμένων εικονιδίων με τα διαφορετικά σύμβολα που φορμάρονται στο εικονίδιο.

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα των ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩΝ ΙΝΩΝ

    Συμβατό σύστημα με τη σειρά Corning CCH μοναδικού χρωματισμένου μαρκαρίσματος εικονιδίων επιτροπών προσαρμοστών για τον εύκολο προσδιορισμό του συνδετήρα. Διαθέσιμος στο συνδετήρα FC, Sc, LC, του ST και MTRJ. Η καθολική προσέγγιση χρησιμοποιείται ένα μέγεθος επιτροπής ταιριάζει σε όλες τις τυποποιημένες πολλαπλού τρόπου και single-mode εφαρμογές προσφορών, που επιτρέπουν στις κατοικίες συνδετήρων σας για να είναι πιό versatileInterchangeable για να εξαλείψει την ανάγκη για τον πρόσθετο εξοπλισμό. Άριστος για τη διασύνδεση και διαγώνιος-συνδέστε για να προσαρμόσει όλους τους τύπους προσαρμοστών βιομηχανικά τυποποιημένων.

     

    Γραφείο λήξης οπτικών ινών 19 ίντσας, τελικοί προσαρμοστές Sc ST LC οπτικών ινών FC κιβωτίων

     

    Γραφείο λήξης οπτικών ινών 19 ίντσας, τελικοί προσαρμοστές Sc ST LC οπτικών ινών FC κιβωτίων

    Γραφείο λήξης οπτικών ινών 19 ίντσας, τελικοί προσαρμοστές Sc ST LC οπτικών ινών FC κιβωτίων

     

    RFQ 

     

    1.Why επιλέγουν την ΊΝΑ TTI;

    (1) επαγγελματικός κατασκευαστής: Χαμηλό MOQ, ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμο.

    (2) εξασφάλιση ποιότητας: Σταύλος υψηλός - ποιότητα.

    (3) λύσεις πελατών: Γρήγορα.

    (4) Win-Win τιμή: Εκτός από πολύ κοστίζει, φέρνει περισσότερα οφέλη για τους πελάτες.

    2.Do δέχεστε το cOem, ODM;

    Ναι, τους δεχόμαστε.

    3.Can τυπώνετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ μας;

    Βέβαιο, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας μπορεί να τυπωθεί στα κιβώτια, ή τα προϊόντα.

    4.What είναι η μέθοδος αποστολής;

    Δεχόμαστε όλη την αποστολή, όπως η παράδοση, ωκεάνια μεταφορά, χερσαία μεταφορά, μεταφορά αερολιμένων.

    5.What είναι η πληρωμή;

    Δεχόμαστε όλες τις πληρωμές, όπως LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Yuyan Xie

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.