Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Πλεξίδα 62,5/125 LC, πορτοκάλι οπτικής ίνας OM1 καλωδίων οπτικών ινών 0.9mm OFNP καλυμμένο

Πλεξίδα 62,5/125 LC, πορτοκάλι οπτικής ίνας OM1 καλωδίων οπτικών ινών 0.9mm OFNP καλυμμένο

    • OM1 62.5 / 125 LC Optical Fiber Pigtail , 0.9mm OFNP Fiber Optic Cable Orange Jacketed
    • OM1 62.5 / 125 LC Optical Fiber Pigtail , 0.9mm OFNP Fiber Optic Cable Orange Jacketed
  • OM1 62.5 / 125 LC Optical Fiber Pigtail , 0.9mm OFNP Fiber Optic Cable Orange Jacketed

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: FP-OM1

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, μηνιαία τακτοποίηση
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα μοντέλου.: Οπτικών Ινών Pigtail Connector: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA…
    Τύπος Fiber: singlemode, πολλαπλού τρόπου Αρίθμηση ινών: πολυ-ίνες 1~144
    Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Τύπος καλωδίων: PVC LSZH OFNR OFNP
    Χρώμα: Πορτοκάλι

    Οπτική πλεξίδα 62,5/125 LC, καλώδιο ινών OM1 οπτικών ινών 0.9mm OFNP

     

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα πυρήνων GR 326 πυρήνων ROHS και κουδουνιών
    • Διαμορφώσεις συνήθειας διαθέσιμες χωρίς επιπλέον χρέωση
    • Διαθέσιμος στη δέσμη ινών, fan-out κορδελλών, πλεξίδα διαθέσιμη
    • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
    • Ferrule του τέλους τουπροσώπου: PC, UPC, APC
    • PVC, LSZH, OFNR, καλώδιο ινών OFNP προαιρετικό
    • Δοκιμή εργοστασίων 100% πριν από την αποστολή
    • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
    • Δημοσιευημένα σε συνέχειες & μεμονωμένα αρχεία δοκιμής

     

    Εφαρμογές:

    • Κατάλληλος για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
    • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
    • Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών
    • CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής

     

    Προδιαγραφή:

     

    Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
    Βασικός Συνδετήρας ινών FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC UPC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.2bB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις:<> 127um concentricity αποκλίσεις:<>
    Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Γεωμετρία τέλος-προσώπου Ακτίνα της κυρτότητας 7~25mm 5~12mm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Προεξοχή ινών ≤50nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Ίνα κάτω από την περικοπή ≤100nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Όφσετ κορυφών ≤50um
    Μηχανικός Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
    Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
    Πτώση ≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)
    Δόνηση IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Επανάληψη ≤ 0.1dB (1000 φορές)
    Διάρκεια > 1000 φορές
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C

     

    Διαταγή των πληροφοριών:

     

    Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: SC, LC, ST, FC, MTRJ, MU, MPO, MTP

    Βήμα 2: Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC Ή APC

    Βήμα 3: Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος (SM) ή πολλαπλού τρόπου (ΚΚ)

    Βήμα 4: Πυρήνας καλωδίων: Simplex ή ντούμπλεξ

    Βήμα 5: Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Βήμα 6: Μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος

    Βήμα 7: Τύπος καλωδίων: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Βήμα 8: Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος, πορτοκαλής, άσπρος, μπλε, πράσινος, κόκκινος,…

     

    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

     

    Η υπηρεσία μας:

    1. Τα τυποποιημένα και προσαρμοσμένα προϊόντα cOem από μικρό στη μεγάλη ποσότητα είναι ευπρόσδεκτα.
    2. Συμμόρφωση με τη σφαιρική περιβαλλοντική βιομηχανία με τα πρότυπα RoHS και SGS.
    3. Όλα τα προϊόντα είναι 100% που εξετάζονται πλήρως από το εξιδεικευμένο τεχνικό μας.
    4. Η περίοδος εξουσιοδότησης σκοινιού μπαλωμάτων μας είναι ένα έτος.

     

    Συσκευασία:

    Ένα κομμάτι ανά τσάντα PE με την ετικέτα ραβδιών (μπορέσαμε να προσθέσουμε το λογότυπο του πελάτη στην ετικέτα.)

     

     

    Πλεξίδα 62,5/125 LC, πορτοκάλι οπτικής ίνας OM1 καλωδίων οπτικών ινών 0.9mm OFNP καλυμμένοΠλεξίδα 62,5/125 LC, πορτοκάλι οπτικής ίνας OM1 καλωδίων οπτικών ινών 0.9mm OFNP καλυμμένο

     

     

    Πλεξίδα 62,5/125 LC, πορτοκάλι οπτικής ίνας OM1 καλωδίων οπτικών ινών 0.9mm OFNP καλυμμένο

     

     

    1.Why επιλέγουν την ΊΝΑ TTI;
    (1) επαγγελματικός κατασκευαστής: Χαμηλό MOQ, ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμο.
    (2) εξασφάλιση ποιότητας: Σταύλος υψηλός - ποιότητα.
    (3) λύσεις πελατών: Γρήγορα.
    (4) Win-Win τιμή: Εκτός από πολύ κοστίζει, φέρνει περισσότερα οφέλη για τους πελάτες.

    2.Do δέχεστε το cOem, ODM;
    Ναι, τους δεχόμαστε.

    3.Can τυπώνετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ μας;
    Βέβαιο, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας μπορεί να τυπωθεί στα κιβώτια, ή τα προϊόντα.

    4.What είναι η μέθοδος αποστολής;
    Δεχόμαστε όλη την αποστολή, όπως η παράδοση, ωκεάνια μεταφορά, χερσαία μεταφορά, μεταφορά αερολιμένων.

    5.What είναι η πληρωμή;
    Δεχόμαστε όλες τις πληρωμές, όπως LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων.

     

    Επαφή:

    Yuyan Xie

    Τηλέφωνο/Whatsapp/Wechat/0086-15675814378

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Yuyan Xie

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.