Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

    • Singlemode Optical Fiber Pigtail 12 Cores Simplex ST Excellent Mechanical Endurance
    • Singlemode Optical Fiber Pigtail 12 Cores Simplex ST Excellent Mechanical Endurance
  • Singlemode Optical Fiber Pigtail 12 Cores Simplex ST Excellent Mechanical Endurance

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: FP-1

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/plastic κιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, μηνιαία τακτοποίηση
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα μοντέλου.: Οπτικών Ινών Pigtail Connector: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA…
    Τύπος Fiber: singlemode, πολλαπλού τρόπου Αρίθμηση ινών: πολυ-ίνες 1~144
    Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Τύπος καλωδίων: PVC LSZH OFNR OFNP
    Χρώμα: Χρώματα

    Singlemode οπτικών ινών πλεξίδα 12 άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

     

     

    Περιγραφή πλεξίδων οπτικών ινών:


    Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συσκευή οπτικών ινών από τη μία πλευρά και έναν οπτικό συνδετήρα σε άλλος.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα πλεξίδων οπτικών ινών:

    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
    Άριστη μηχανική αντοχή
    Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
    Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα


    Εφαρμογή πλεξίδων οπτικών ινών:


    FTTX+LAN

    Εξοπλισμός δοκιμής
    Τηλεπικοινωνίες

    Οπτική ίνα CATV
    Σύστημα οπτικών επικοινωνιών

     

    Πληροφορίες διαταγής πλεξίδων οπτικών ινών:

     

    Ίνα OpticPigtail
    Τύπος συνδετήρων Κεραμικό Ferrule
    Πρόσωπο τελών

    Διάμετρος καλωδίων

    (χιλ.)

    Simplex/ντούμπλεξ Ενιαίος τρόπος
    το /Multi-mode

    Μήκος

    (μετρητής)

    FC PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος
    Sc PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος
    ST PC/UPC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος
    LC PC/UPC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος
    MU PC/UPC Φ0.9, Φ2 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος
    MTRJ PC/UPC Φ0.9, Φ2 Διπλός SM/MM

    Προσαρμοσμένος

     

     

     

    Συσκευασία & παράδοση πλεξίδων οπτικών ινών:

     

    Λεπτομέρειες συσκευασίας: Μεμονωμένη συσκευασία
    Λιμένας: Shenzhen
    Χρονική ανοχή: Σταλμένος σε 7 ημέρες μετά από την πληρωμή

     

     

     

    Προδιαγραφή πλεξίδων οπτικών ινών:

     

    Τεχνικό πρότυπο πλεξίδων οπτικών ινών:
    Απώλεια εισαγωγής: PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC≤ 0.3dB Typical0.1dB
    Επιστροφής απώλεια: SM PC≥ 50dB, UPC≥ 55dB, APC≥ 65dB
    ΚΚ PC≥ 35dB, UPC≥35dB
    Ανταλλαξιμότητα: ≤ 0.2dB
    Αλατισμένος ψεκασμός: ≤ 0.2dB
    Επανάληψη: (1000 φορές) ≤ 0.1dB
    Δόνηση: (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB
    Υψηλής θερμοκρασίας: (+85 στηρίζουν 100 ώρες) ≤ 0.2dB
    Χαμηλή θερμοκρασία: (- 40 στηρίζουν 100 ώρες) ≤ 0.2dB
    Θερμοκρασία κυκλικά: (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες) ≤ 0.2dB
    Υγρασία: (ΔΕΞΙΆ +25+65 93 100 ώρες) ≤ 0.2db
    Κορυφή που αντισταθμίζεται: 0μ m≤ ≤ 50μ μ
    Ακτίνα της κυρτότητας: 7mm≤ ≤ 25mm
    Τύπος καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, Fan-Out
    Τύπος συνδετήρων: LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,
    ESCON κ.λπ.
    Τρόπος ινών: SM (ενιαίος τρόπος) G652D, G655, G657,
    ΚΚ (πολλαπλού τρόπου) G651.1 (50/125, 62.5/125, 10Gb/s 50/125)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

     

     

    Singlemode πλεξίδα 12 οπτικής ίνας άριστη μηχανική αντοχή του ST πυρήνων μονοκατευθυντική

     

     

    1.Why επιλέγουν την ΊΝΑ TTI;
    (1) επαγγελματικός κατασκευαστής: Χαμηλό MOQ, ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμο.
    (2) εξασφάλιση ποιότητας: Σταύλος υψηλός - ποιότητα.
    (3) λύσεις πελατών: Γρήγορα.
    (4) Win-Win τιμή: Εκτός από πολύ κοστίζει, φέρνει περισσότερα οφέλη για τους πελάτες.

    2.Do δέχεστε το cOem, ODM;
    Ναι, τους δεχόμαστε.

    3.Can τυπώνετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ μας;
    Βέβαιο, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας μπορεί να τυπωθεί στα κιβώτια, ή τα προϊόντα.

    4.What είναι η μέθοδος αποστολής;
    Δεχόμαστε όλη την αποστολή, όπως η παράδοση, ωκεάνια μεταφορά, χερσαία μεταφορά, μεταφορά αερολιμένων.

    5.What είναι η πληρωμή;
    Δεχόμαστε όλες τις πληρωμές, όπως LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων.

     

    Επαφή:

    Yuyan Xie

    Τηλέφωνο/Whatsapp/Wechat/0086-15675814378

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Yuyan Xie

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.