Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων Mpo

Συνδέοντας με καλώδιο επιτροπή μπαλωμάτων συστημάτων 4U LC MPO καλωδίων με τους μονοκατευθυντικούς συνδετήρες Sc

Συνδέοντας με καλώδιο επιτροπή μπαλωμάτων συστημάτων 4U LC MPO καλωδίων με τους μονοκατευθυντικούς συνδετήρες Sc

    • Cable wiring system 4U LC MPO Patch Panel with SC Simplex Connectors
    • Cable wiring system 4U LC MPO Patch Panel with SC Simplex Connectors
    • Cable wiring system 4U LC MPO Patch Panel with SC Simplex Connectors
    • Cable wiring system 4U LC MPO Patch Panel with SC Simplex Connectors
  • Cable wiring system 4U LC MPO Patch Panel with SC Simplex Connectors

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs ανά χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, μηνιαία τακτοποίηση
    Δυνατότητα προσφοράς: 50000PCS/MONTH
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

     

    Συνδέοντας με καλώδιο επιτροπή μπαλωμάτων συστημάτων 4U LC MPO καλωδίων με τους μονοκατευθυντικούς συνδετήρες Sc

     

     

    Γρήγορη λεπτομέρεια:

    1. Όνομα: επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 4U MPO
    2. Ικανότητα: κασέτες 12pcs MPO
    3. Δομή: 3U, " ράφι 19 που τοποθετείται
    4. Διαθέσιμος λιμένας προσαρμοστών: LC, SC
    5. Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας
    6. Συμμόρφωση με RoHS, SGS

     

    Περιγραφή:

     

    Οι ενότητες ινών MPO παρέχουν έναν γρήγορο και έναν ικανό τρόπο να επεκταθούν μέχρι 24 12 ινών Sc μέρη LC ή σε μια ενιαία ενότητα.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1. Συνδέσεις οπτικής ίνας ενότητας torsion της ακολουθίας
    2. Μπορέστε να παρέχετε το κέντρο δεδομένων και το σύστημα SAN, απλός και εύκαμπτος
    3. Τα πρότυπα 19» μπορούν να εγκατασταθούν σε οποιοδήποτε γραφείο
    4. Convient που εγκαθίσταται, που κινείται και που προστίθεται
    5. Συνδετήρας κορμών MPO που καθορίζεται στο πίσω μέρος της ενότητας

     

    Εφαρμογή:

    1. Βρόχος συνδρομητών τηλεπικοινωνιών
    2. Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
    3. Σύστημα καλωδίωσης καλωδίων υψηλής πυκνότητας
    4. Υψηλοί ενσωματωμένοι εξοπλισμός και συσκευές

     

    Προδιαγραφές:

     

    Τύπος 12ms-6 12MS-12 12ml-6 24ml-6
    Τύπος ινών SM, ΚΚ, OM3, OM4
    Αρίθμηση ινών 12 12 12 24
    Αριθμός προσαρμοστών ανά επιτροπή 6 12 6 6
    Μέτωπο τύπων προσαρμοστών Ντούμπλεξ Sc Simplex Sc LC ντούμπλεξ LC τετράγωνο
    Μέτωπο χρώματος προσαρμοστών Μπλε, μπεζ, Aqua, πορφυρό
    Πλάτη τύπων προσαρμοστών MPO/MTP
    Πλάτη χρώματος προσαρμοστών Μαύρος

     

     

    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

     

    Συνδέοντας με καλώδιο επιτροπή μπαλωμάτων συστημάτων 4U LC MPO καλωδίων με τους μονοκατευθυντικούς συνδετήρες Sc

             Συνδέοντας με καλώδιο επιτροπή μπαλωμάτων συστημάτων 4U LC MPO καλωδίων με τους μονοκατευθυντικούς συνδετήρες Sc

    Συνδέοντας με καλώδιο επιτροπή μπαλωμάτων συστημάτων 4U LC MPO καλωδίων με τους μονοκατευθυντικούς συνδετήρες Sc

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: vicky

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.