Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΛύση FTTH

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    • Simplex Drop Cable Single mode FTTH Solution with SC Fast Connector
    • Simplex Drop Cable Single mode FTTH Solution with SC Fast Connector
    • Simplex Drop Cable Single mode FTTH Solution with SC Fast Connector
    • Simplex Drop Cable Single mode FTTH Solution with SC Fast Connector
  • Simplex Drop Cable Single mode FTTH Solution with SC Fast Connector

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Ηπειρωτική Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS
    Αριθμό μοντέλου: καλώδιο πτώσης

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: σε 2-4 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ, PayPal, μηνιαία τακτοποίηση
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

     

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    1. Τύπος: Καλώδιο πτώσης με το γρήγορο συνδετήρα
    2. Τρόπος: Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
    3. Ίνα: G657A1, G657A2
    4. Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
    5. Πυρήνας καλωδίων: simplex
    6. Διάμετρος καλωδίων: 3.0mm

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
    2. Δημοσιευημένα σε συνέχειες & μεμονωμένα αρχεία δοκιμής
    3. Εγγυημένος μηές ατέλειες
    4. Ανταποκρίνεται στα πρότυπα πυρήνων GR 326 πυρήνων RoHS και κουδουνιών
    5. Διαμορφώσεις συνήθειας διαθέσιμες χωρίς επιπλέον χρέωση
    6. Pluggable δομή, εύκολη στην εντατικός-εγκατάσταση

     

    Εφαρμογές:

    1. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
    2. Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών
    3. CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής
    4. Οπτικό δίκτυο πρόσβασης
    5. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

     

    Προδιαγραφή:

     

    Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
    Βασικός Συνδετήρας ινών FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
    Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC UPC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις:<> 127um concentricity αποκλίσεις:<>
    Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Γεωμετρία τέλος-προσώπου Ακτίνα της κυρτότητας 7~25mm 5~12mm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Προεξοχή ινών ≤50nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Ίνα κάτω από την περικοπή ≤100nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Όφσετ κορυφών ≤50um
    Μηχανικός Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
    Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
    Πτώση ≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)
    Δόνηση IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Επανάληψη ≤ 0.1dB (1000 φορές)
    Διάρκεια > 1000 φορές
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C

     

     

    Συσκευασία:

     

    Ένα κομμάτι ανά τσάντα PE με την ετικέτα ραβδιών (μπορέσαμε να προσθέσουμε το λογότυπο του πελάτη στην ετικέτα.)

     

     

    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

     

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc


    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: vicky

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.