Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Υψηλός εξασθενητής ινών επιστροφής απώλειας θηλυκός & αρσενικός για το σκοινί μπαλωμάτων FC/APC

Υψηλός εξασθενητής ινών επιστροφής απώλειας θηλυκός & αρσενικός για το σκοινί μπαλωμάτων FC/APC

    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
  • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS
    Αριθμό μοντέλου: FA-FC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, μηνιαία τακτοποίηση
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

     
     Υψηλός εξασθενητής ινών επιστροφής απώλειας θηλυκός & αρσενικός για το σκοινί μπαλωμάτων FC/APC
     
     
    Γρήγορη λεπτομέρεια:

    1. Όνομα: FC εξασθενητής οπτικών ινών
    2. Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
    3. Τύπος: Σταθερός, θηλυκό & αρσενικό
    4. Αξία μείωσης: 1dB~30dB
    5. Λειτουργούν μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
    6. Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC προαιρετικοί

     
    Περιγραφή:
    Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδόν οποιαδήποτε απαίτηση όπου μια μείωση της δύναμης απαιτείται.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1. Σταθερός εξασθενητής (σταθερός τύπος FC, Sc, ST, LC)
    2. Ευθύγραμμος εξασθενητής (που λιώνεται και τύπος αλτών ινών)
    3. Υψηλή επιστροφής απώλεια (ευθύγραμμος και υψηλός τύπος RL)
    4. Ακριβής και σταθερή μείωση (μεταβλητός τύπος)

     
    Εφαρμογή:

    1. Ίνα οπτικό CATV
    2. Οπτικός αισθητήρας ινών
    3. Εξοπλισμός δοκιμής
    4. Οπτικό σύστημα τηλεπικοινωνιών ινών

     
    Προδιαγραφή:
     

    ΣτοιχείοΠαράμετρος
    ΠρότυποΣταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό
    Λειτουργούν μήκος κύματοςSM: 1310/1550nm ΚΚ: 850/1300nm
    Σειρά μείωσης1~30dB
    Επιστροφής απώλειαPC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Ανοχή μείωσης≤+/-0.5 (1-10dB) ή ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής1000mW
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης≤0.1dB
    Θερμοκρασία εργασίας-40°C~+75°C
    Θερμοκρασία αποθήκευσης-40°C~+ 85°C
    Υγρασία95%RH

     
     
    Διαταγή των πληροφοριών:
     
    SC/UPC-SM-3dB-Female&Male
     
    Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MU
    Βήμα 2: Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
    Βήμα 3: Τύπος: Single-mode, πολλαπλού τρόπου
    Βήμα 4: Μείωση: 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25, 30dB
    Βήμα 5: Τρόπος: Σταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό
    Βήμα 6: Μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
     
     
    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)

     
    Η υπηρεσία μας:

    1. Τα τυποποιημένα και προσαρμοσμένα προϊόντα cOem από μικρό στη μεγάλη ποσότητα είναι ευπρόσδεκτα.
    2. Συμμόρφωση με τη σφαιρική περιβαλλοντική βιομηχανία με τα πρότυπα RoHS και SGS.
    3. Όλα τα προϊόντα είναι 100% που εξετάζονται πλήρως από το εξιδεικευμένο τεχνικό μας.
    4. θα μπορούσαμε να προσθέσουμε το λογότυπο του πελάτη στην ετικέτα.

    Υψηλός εξασθενητής ινών επιστροφής απώλειας θηλυκός & αρσενικός για το σκοινί μπαλωμάτων FC/APCΥψηλός εξασθενητής ινών επιστροφής απώλειας θηλυκός & αρσενικός για το σκοινί μπαλωμάτων FC/APCΥψηλός εξασθενητής ινών επιστροφής απώλειας θηλυκός & αρσενικός για το σκοινί μπαλωμάτων FC/APC

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jacky Liao

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2020 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved. Developed by ECER