Επικοινωνία τεχνολογία ινών Shenzhen TTI. Co., ΕΠΕ.

 

Επιλέξτε TTI, ανάψτε το χρόνο Διαδικτύου σας.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

LC Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού στους ενιαίους μολύβδους μπαλωμάτων τρόπου οπτικών ινών για το δίκτυο FTTH

LC Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού στους ενιαίους μολύβδους μπαλωμάτων τρόπου οπτικών ινών για το δίκτυο FTTH

    • LC to SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Fibre Optic Patch Leads for FTTH Network
    • LC to SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Fibre Optic Patch Leads for FTTH Network
    • LC to SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Fibre Optic Patch Leads for FTTH Network
    • LC to SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Fibre Optic Patch Leads for FTTH Network
  • LC to SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Fibre Optic Patch Leads for FTTH Network

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Ηπειρωτική Κίνα
    Μάρκα: TTI
    Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Lc-Sc

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 2-4 ημέρες εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, μηνιαία
    Δυνατότητα προσφοράς: 7000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Connector: LC, SC Ferrule τέλος - πρόσωπο: UPC, APC
    Σακάκι: PVC, LSZH, OFNP, OFNR εσωτερικός: Κεραμικά
    Μήκος καλωδίου: 1M 2M 3M κ.λπ., ή προσαρμοσμένος Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 2.0mm ή 3.0mm

     

    LC στο διπλό ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου Sc για το δίκτυο FTTH
    Περιγραφή:
    Ένα σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευάζεται από έναν πυρήνα με έναν υψηλό δείκτη διάθλασης, που περιβάλλεται από ένα επίστρωμα με έναν χαμηλό δείκτη διάθλασης, ο οποίος ενισχύεται από τα νήματα aramid και περιβάλλεται από ένα προστατευτικό σακάκι. Η διαφάνεια του πυρήνα επιτρέπει τη μετάδοση των οπτικών σημάτων με λίγη απώλεια πέρα από τις μεγάλες αποστάσεις. Ο χαμηλός δείκτης διάθλασης του επιστρώματος απεικονίζει το φως πίσω στον πυρήνα, που ελαχιστοποιεί την απώλεια σημάτων. Τα προστατευτικά νήματα aramid και το εξωτερικό σακάκι ελαχιστοποιούν τη φυσική ζημία στον πυρήνα και το επίστρωμα.

     
     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

     

    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
    2. Καλή διάρκεια echangeabilityGood
    3. Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

     
     

     

    Εφαρμογή:
    1. Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LANs) και δίκτυα το (WANs) ευρείας περιοχής

    2. Οπτική ίνα CATV, FTTH, FTTB, FTTP κ.λπ.

    3. Συστήματα τηλεπικοινωνιών οπτικών ινών

    4. Τρόπος μετάδοσης (ATM)

     

     
    Προδιαγραφή:
     

    ΠαράμετροςΜονάδαFC, SC, LCST, MU
    SMΚΚSmΚΚ
    PCUPCAPCPCPCUPCPC
    Εισαγωγή Los (χαρακτηριστική)DB≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2
    Επιστροφής απώλειαDB≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30
    Λειτουργούν μήκος κύματοςNM1310,15101310,1510
    ΑνταλλαξιμότηταDB≤0.2≤0.2
    VibratonDB≤0.2≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία-40~75-40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης-40~85-40~85
    Διάμετρος καλωδίωνNMφ3.0, φ2.0, φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9

     
     
     
    Ναυτιλία:

    1. Από σπίτι σε σπίτι: από σαφή (όπως DHL, το UPS, TNT, η Fedex κ.λπ.)
    2. Αερολιμένας στον αερολιμένα: αεροπορικώς
    3. Θαλάσσιος λιμένας στο θαλάσσιο λιμένα: θαλασσίως (η θέση μας Shenzhen είναι ένας θαλάσσιος λιμένας.)
    LC Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού στους ενιαίους μολύβδους μπαλωμάτων τρόπου οπτικών ινών για το δίκτυο FTTHLC Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού στους ενιαίους μολύβδους μπαλωμάτων τρόπου οπτικών ινών για το δίκτυο FTTH
    LC Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού στους ενιαίους μολύβδους μπαλωμάτων τρόπου οπτικών ινών για το δίκτυο FTTHLC Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού στους ενιαίους μολύβδους μπαλωμάτων τρόπου οπτικών ινών για το δίκτυο FTTH
     

     
     
     
     
     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8615814679651

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Καλώδιο οπτικών ινών

    Οπτική ίνα τηλεπικοινωνιών GYXTW Unitube με το σακάκι PE, Iight - θωρακισμένο

    Πολλαπλού τρόπου υπαίθριο οπτικό καλώδιο GYTS για άμεσο θαμμένο, αγωγός, εναέριος

    12 καλώδιο οπτικών ινών ταινιών χάλυβα πυρήνων GYTA για την κεραία/τον αγωγό, μαύρους

    6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων με το καλώδιο 2.0mm εσωτερικό

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    FTTH 8 τοποθετημένο υπαίθριο κιβώτιο διανομής τοίχων κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών PLC λιμένων πόλος

    Κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών ABS για το δίκτυο Ftth

    24 το υπαίθριο τοποθετημένο τοίχος κιβώτιο διανομής οπτικών ινών λιμένων με επεκτείνει την ικανότητα

    Άσπρο FDB υπαίθριο οπτικών ινών διανομής κιβωτίων CE FTTH κιβώτιο διανομής δικτύων οπτικό

    Λύση FTTH

    Δίκτυα 4 CATV επιτροπή υποδοχών κατοικίας PC ινών FTTH με τους προσαρμοστές LC

    Λύσεις σακακιών FTTH LSZH με μόνο - καλώδιο οπτικών ινών πτώσης υποστήριξης FTTH

    Μονοκατευθυντική πτώσης λύση τρόπου FTTH καλωδίων ενιαία με το γρήγορο συνδετήρα Sc

    Mountable FTTH λύση τοίχων και πόλων, υψηλό κιβώτιο διανομής αντίκτυπου πλαστικό FTTH

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord προμηθευτής. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.